Google Chrome İndir

Google Chrome İndir

Chrome Web Tarayıcısını tüm platformlarda kullanabilirsiniz.

Google Chrome İndir

Chrome Web Tarayıcısını tüm platformlarda kullanabilirsiniz. Aşağıdaki indirme düğmelerinden size uygun işletim sistemine göre Chrome İndir diyerek hızlıca programı edinebilirsiniz. Ayrıca aşağıdan Chrome ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.

Google Chrome Web Tarayıcısı

Chrome, herkesin beğenerek kullandığı dünyanın en büyük web tarayıcısıdır. Bu noktaya gelmesinin sebebi hızlı ve açık bir arayüze sahip olmasıdır. Esnekliği kullanıcıları etkilemiş olsa gerek ki; Şuan dünyada sadece Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarda değil tablet ve akıllı telefon kullanıcılarının da vazgeçilmez bir parçasıdır. Hatta öyle ki günümüzde iPhone kullanımı yaygınlığı bile Safari’nin kullanımını güçlendirmemiş Apple kullanıcıları için de Chrome çok kullanılır hale gelmiştir.

Chrome Android İndir

Chrome Android İndir

Google Chrome tarayıcısı Android işletim sistemli akıllı telefonlarda otomatik olarak yüklü gelmektedir. Ancak herhangi bir olası sorunda telefonunuzu formatlamışsanız veya bozulduğu için uygulamayı silmişseniz buradan Android akıllı telefonunuz için chrome indir seçeneğini kullanabilirsiniz.

Chrome iOS İndir

Chrome iOS İndir

Sadece windows ve android kullanıcıları için değil hepimiz için varolen chrome tarayıcısını elbette iPhone, iPad hatta Mac kullanıcıları da rahatlıkla kullanabilirler. Yukarıdan chrome indir diyerek sizlerde iPhone üzerinde chrome kullanmaya başlayabilirsiniz.

Chrome Windows İndir

Chrome Windows İndir

Chrome Windows işletim sistemlerinin vazgeçilmezidir. Chrome sayesinde hızlıca tarayabilirsiniz. Sizlerde Google Chrome edinerek güvenli taramaya başlayın.

Gizli Pencere Özelliği
Chrome ile gizli pencereyi açarak kolayca girdiğiniz tüm siteleri saklayabilirsiniz. Bu özelliği kullandığınız zamanlarda hiç bir veri bilgisayarınıza kaydolmayacaktır.

Sosyal Arama Özelliği
Arama yapmak istediğiniz sosyal ağın linkini yazdıktan sonra TAB tuşuna basarak siteye özel arama yapabilirsiniz. Bu özelliği Youtube, Facebook gibi siteler için kullanabilirsiniz.

PDF Okuyucu Özelliği
Bilgisarınızda hiç bir PDF dosyası olmasa dahi kolay bir şekilde tüm PDF dosyalarını chrome tarayıcısı üzerinden okuyabilirsiniz. Aynı şekilde bilgisayarınıza indirdiğiniz bir PDF dosyasını açık bir chrome penceresine sürükleyerekte görüntüleyebilirsiniz.

Geliştirici Özelliği
Geliştirici özelliğini kullanmanız için tek yapmanız gereken girdiğiniz sitenin boş bir alanına sağ tıklayıp İncele düğmesine tıklamanızdır. Daha sonra girdiğiniz web sitesinin kodlarını görüntüleyebilir aynı şekilde diğer geliştirici araçlarını kullanarak işlem yapabilirsiniz.

Tags
Show More

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close