Google Chrome

Google Chrome 64 Bit

internet uygulamalarını ve oyunları açabilirsiniz. Bu tarayıcı, Firefox ve Internet Explorer'ın başlıca alternatifidir.

Google Chrome, Google’ın ağ tarayıcısıdır. Onunla, hiçbir kuvvetlik çekmeden ve her şeyden evvelce süratli bir şekilde internet uygulamalarını ve oyunları açabilirsiniz. Bu tarayıcı, Firefox ve Internet Explorer’ın başlıca alternatifidir.

Google Chrome 64 Bit İndir

Bir tarayıcıdan fazlası
Google Chrome 64 Bit  Chrome, bütün internet sayfalarını açabilen, genç ve süratli bir tarayıcıdır. HTML5 ve Flash gibi belli başlı bütün teknoloji ve standartları destekler.

Google Chrome ile, internet sayfalarını yüklemenin yhemen, Angry Birds ve Chrome Uzaktan Masaüstü gibi komplike internet uygulamalarını tamamıyla bedava olarak çalıştırabilirsiniz.

Kısacası, Chrome, esasen, onun vasıtasıyla bütün uygulamalarınızı çalıştırabileceğiniz, işletim sistemi içersinde bir işletim sistemi, bir pencere olacak biçimde tasarlanmıştır. Aslına bakılırsa, Chrome OS’un özü de budur.

Özel, senkronize edilmiş tarama

Google hesabınıza bağlandığında, Chrome, aniden çok bilgisayar ve aygıt arasında tarama verilerini ve sekmeleri senkronize edebilir. Eğer Android ya da iOS amacıyla Chrome kullanıyorsanız, bu çok tüketimi basit bir seçenektir.

Sabit diskte rastgele bir dosyayı kaydetmeyen bir tarama modu olan
gizli mod, saklılık amacıyla idealdir: geride kanıt bırakacak kaydedilmiş çerezler ve görseller yok.

Tamamen şahsileştirilmiş deneyim

Chrome’un eşi benzeri olmayan bir özelliği de, tek bir bilgisayar üstünde Chrome’un ortak tüketimine imkân gerçekleştiren çoklu kullanıcı desteğidir. Bu, internete girmek isteyen ziyaretçileriniz olması ya da yalnızca tek bir şahsi bilgisayara sahip olmanız halinde olmazsa olmaz bir özelliktir.

Son olarak, Google Chrome, eklentiler ve temalar vasıtasıyla özelleştirilebilir ve geliştirilebilir. Her zevki ve gereksinimi tatmin edecek binlerce eklenti ve tema vardır. Hatta bunları kendiniz bile oluşturabilirsiniz.

Devrim niteliğinde kullanılabilirlik
Google Chrome, tüketimi çok basit bir programdır. Omnibox isimli tekil çubuğu, internet adreslerini girmenizi ve Google’da arama yapmanızı sağlar. Yazdıklarınız üstünden, Google Chrome, tarama geçmişinizden, sık sarfedilen internet sayfalarından ya da esasen yüklemiş olduğunuz uygulamalardan neticeler önerir.

Chrome’un kullanılabilirliğini öne çıkaran bir başka mühim nokta, en sık ziyaret ettiğiniz sitelere, en sevdiğiniz internet uygulamalarına ya da yeni kapatılan sekmelere (şahsi bilgisayarınızda ya da eşitlediğiniz başka aygıtlarda) ulaşabileceğiniz süratli başlangıç sayfası’dır.

Son olarak, Google Chrome alternatifler paneli, değiştirmek dilediğiniz ayarları hemen bulabileceğiniz tek bir sayfadır. Kullanması, Firefox ya da Internet Explorer’da göreceğiniz sekmelerle dolu tipik pencereden çok daha güzeldir.

Tarama verilerini temizlemek basitdır. Google Chrome Araçlar menüsüne gidin ve Gelişmiş panelini açın. Orada, Tarama Verilerini Temizle tuşuna tıklayıp, silmek dilediğiniz vakit aralığını ve veri cinsini seçin.

Gizli mod’a gelince, bu mod Araçlar menüsünden ya da Ctrl+Shift+N tuşlarına basarak etkinleştirilmektedir. Pencerenin, bundan sonra şahsi bilgisayarınıza veri kaydetmeden ağda gezindiğinizi göstermek amacıyla görünümünü nasıl sinsice değiştirdiğini göreceksiniz.

Olağanüstü performans ve uyumluluk

Sistem perspektifinden bakıldığında, Google Chrome V8 motoruyla göreli sürat söz hususu olduğunda yarışmayı birinci olarak göğüsler. Bu performans, her bir sürümle ilerlemektedir.

HTML5 ve Flash gibi bütün ağ standartlarıyla uyumlu olan Chrome, PDF dosyalarını kendi görüntüleyicisi ile yükler. Eklentiler yüklemek ya da rastgele bir alternatifi değiştirmek ile ilgili kaygılanmanız gerekmez: Chrome hepsini halleder.

Güvenlik meselelerinde özel ilgi

Ağda gezinirken, emniyet azami ehemmiyet taşır; Google Chrome virüslü sayfaları filtreler, böylelikle onlara erişmezsiniz. Ayrıca, her sekmeyi ayrı olarak yükler, böylelikle bir sayfa kararsız duruma gelirse, tarayıcıyı kapatmaz.

Günümüzde piyasadaki en iyi tarayıcıdır
Gittikçe daha çok kişi, Google Chrome’u birincil tarayıcısı olarak kullanmaktadır. Çekici tasarımı, üstün sürati ve şahsileştirme alternatifleri, tarayıcı piyasasında avantajı ele geçirme hususu ile ilgili onu kuvvetli bir aday kılar.

Google Chrome 64 Bit

En iyi alternatifler? Sadece Opera ve Firefox’un rekabet etme hususu ile ilgili ümidi olabilir.

Google Chrome 64 Bit İndir
Show More

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close