Google Chrome

Chrome İndir

Chrome tarayıcısının tercih edilmesinin sebepleri akıcı arayüze sahip olmasıyla beraber bir çok özelliğe sahip oluşudur.

Chrome İndir

Google Chrome dünyanın en çok kullanılan tarayıcısıdır. Sadece Masaüstü ortamlarda değil aynı zamanda akıllı telefon ve tablet gibi hayatımızın vazgeçilmezleri haline gelen teknolojik cihazlarda dahi yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Chrome tarayıcısının tercih edilmesinin sebepleri akıcı arayüze sahip olmasıyla beraber bir çok özelliğe sahip oluşudur. Geniş uygulama yelpazesi sayesinde de kullanıcıların bir çok işleve sahip olmasını sağlamaktadır. Sizlerde Google Chrome İndir diyerek milyonlar gibi kolayca Chrome tarayıcısına sahip olabilirsiniz.

Neden Google Chrome Kullanalım?

Verilen tüm istatistiklere göre Chrome tarayıcısı bütün platformlarda en çok %50’nin üzerinde kullanıma sahiptir. Bu yüzden tercih etmenizin en temel sebebi olarak bu denli büyük bir kullanımı göz önüne alabilirsiniz. Bunun yanında ise Chrome çok kolay bir şekilde kullanılabilmektedir. Ayrıca VPN, Reklam Engelleme gibi çoğu kişinin yoğun kullandığı uygulamaları da Chrome Web Mağazası ile indirerek kullanabilme imkanınız var. Chrome Web Mağazası sayesinde binlerce diğer uygulamalara da ulaşabilirsiniz. Ayrıca tarayıcı pazarı istatistiklerine de aşağıdan bakabilirsiniz.

Chrome Web Tarayıcısını hemen edinmek için aşağıdaki indirme linkine tıklayıp size uygun işletim sistemini seçin ve Chrome tarayıcısının hızlı ve güvenli sonuçlarına ulaşın.

Chrome İndir
Google Chrome Masaüstü/Tablet/Mobil İçin İndir

Bir Chrome Özelliği

Anında Arama Özelliği
Google Chrome ile yapacağınız aramlarda URL çubuğuna aramak istediğiniz şeyi yazmaya başladığınızda hemen aşağıda tıpkı normal sitedeki gibi öneriler çıkacaktır. Aynı şekilde tarayıcı çubuğundan tüm aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Tags
Show More

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close